TP-LINK 10GBase-LR SFP+ LC Transceiver TL-SM5110-LR, έως 10km, Ver. 1.0

49,00 

Διαθέσιμο, Αποστολή 2-3 ημέρες

100 % Ασφάλεια αγορών

Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.

vivawallet pay icons

Κωδικός προϊόντος: TL-SM5110-LR Κατηγορίες: , ,
  • Δωρεάν μεταφορικά σε παραγγελίες άνω των 80€
  • Τηλεφωνικές παραγγελίες στο 210 3000 444
  • Customers rate 9.2/10

5 από 10 reviews shopflix partner

TP-LINK 10GBase-LR SFP+ LC Transceiver TL-SM5110-LR, έως 10km, Ver. 1.0

Περιγραφή

TP-LINK 10GBase-LR SFP+ LC Transceiver TL-SM5110-LR, έως 10km, Ver. 1.0

Το TL-SM5110-LR έχει σχεδιαστεί για να επεκτείνει τις αποστάσεις σύνδεσης δικτύου Ethernet. Είναι ένα 10GBASE-LR υψηλής απόδοσης 1310nm single-mode SFP+ transceiver. Υποστηρίζει full duplex, 10Gbps Ethernet συνδέσεις έως 10km με καλώδια ινών 9/125µm.

-Single-mode SFP+ LC Transceiver
-Hot-Pluggable with maximum flexibility
-Supports Digital Diagnostic Monitoring (DDM)
-Compatible with 10G Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP+ MSA)
-Compatible with switches with 10G SFP+ ports, like JetStream TL-SG3428X, TL-SG3428XMP, and more

Τεχνικά χαρακτηριστικά
HARDWARE FEATURES
DDM: Yes
SFP-MSA: Yes
Hot Swappable: Yes

TRANSCEIVER
Standards and Protocols: IEEE 802.3ae, TCP/IP
Wave Length: 1310 nm
Power Supply: 3.3V
Fiber Type: 9/125um Single-Mode
Max. Cable Length: 10 km
Data Rate: 10 Gbps
Port Type: LC Duplex
Safety & Emission: FCC, CE
Operating Temperature: 0–70 °C

Συσκευασία προϊόντος: Εργοστασιακή συσκευασία σε τυπωμένο χαρτοκιβώτιο

ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ
http://www.tp-link.gr/support-contact.html
Επικοινωνία: +30 210 6148834
Χρέωση: Αστική, αναλόγως τον πάροχο και την προέλευση κλήσης
Email: support.gr@tp-link.com
Ωράριο Λειτουργίας: Δευτέρα με Παρασκευή, 09:00 – 17.30 (πλην επίσημων αργιών)

Επιπλέον πληροφορίες
Βάρος0,110 kg
Διαστάσεις12,5 × 8,0 × 4,0 cm
Κατασκευαστής

Εγγύηση

24 μήνες

barcode

4897098682807

Εταιρία

Εταιρία

TP-LINK

Αξιολογήσεις (0)

Αξιολογήσεις

Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.

Κάνετε την πρώτη αξιολόγηση για το προϊόν: “TP-LINK 10GBase-LR SFP+ LC Transceiver TL-SM5110-LR, έως 10km, Ver. 1.0”

Δωρεάν μεταφορικά άνω των 80€

Καλέστε μας στο τηλ. 210 3000 444

Email για ότι χρειαστείς

TP-LINK 10GBase-LR SFP+ LC Transceiver TL-SM5110-LR, έως 10km, Ver. 1.0

Διαθέσιμο, Αποστολή 2-3 ημέρες

100 % Ασφάλεια αγορών

Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.

vivawallet pay icons

Στo Pricetag.gr χρησιμοποιούμε Cookies για την καλύτερη περιήγηση και εμπειρία σου και για τη βελτίωση των λειτουργιών του site. Κάνοντας «κλικ» στο κουμπί «Accept», αποδέχεσαι τη χρήση όλων των cookies