TP-LINK JetStream smart switch TL-SG2428P, 24-Port PoE+, 4x SFP, Ver 4.0

425,00 

Διαθέσιμο, Αποστολή 2-3 ημέρες

100 % Ασφάλεια αγορών

Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
vivawallet pay icons

Κωδικός προϊόντος: TL-SG2428P Κατηγορίες: , ,
  • Δωρεάν μεταφορικά σε παραγγελίες άνω των 80€
  • Τηλεφωνικές παραγγελίες στο 210 3000 444
  • Customers rate 5/5

5 από 26 reviews shopflix partner

TP-LINK JetStream smart switch TL-SG2428P, 24-Port PoE+, 4x SFP, Ver 4.0

Περιγραφή

TP-LINK JetStream smart switch TL-SG2428P, 24-Port PoE+, 4x SFP, Ver 4.0

Το JetStream smart switch της TP-LINK είναι η ιδανική επιλογή για να επεκτείνετε τις θύρες δικτύου Gigabit, σε μικρά ή μεγάλα επαγγελματικά δίκτυα, με 24 θύρες Gigabit PoE+ με ταχύτητα 10/100/1000Mbps.
Παρέχει ένα ολοκληρωμένο σύνολο λειτουργιών όπως enterprise-level QoS, χρήσιμες στρατηγικές ασφαλείας και layer 2 management λειτουργία. Επιπλέον, είναι εξοπλισμένος με 4 SFP gigabit θύρες που προσθέτουν περισσότερη ευελιξία στο δίκτυο σας.
Μέσω της πλατφόρμας Network Defined Networking (SDN) της Omada, ενσωματώνει συσκευές δικτύου, συμπεριλαμβανομένων access points, switches και gateways, παρέχοντας σας 100% κεντρική διαχείριση cloud.

-Προϋπολογισμός 250W PoE: Θύρες PoE+ 24x 802.3at/af με συνολική τροφοδοσία 250W
-Πλήρεις θύρες Gigabit: 24x gigabit PoE+ θύρες και 4x gigabit SFP Slots παρέχουν συνδέσεις υψηλής ταχύτητας
-Ενσωματωμένο στο Omada SDN: Zero-Touch Provisioning (ZTP), Centralized Cloud Management και έξυπνη παρακολούθηση
-Κεντρική διαχείριση: Πρόσβαση στο cloud και την εφαρμογή Omada για εξαιρετικά εύκολη διαχείριση
-Στατική δρομολόγηση: Βοηθά στη δρομολόγηση εσωτερικής κίνησης για πιο αποδοτική χρήση των πόρων δικτύου
-Ισχυρές στρατηγικές ασφαλείας: IP-MAC-Port Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm control, DHCP Snooping, 802.1X, Radius Authentication και άλλα
-Βελτιστοποίηση εφαρμογών φωνής και βίντεο: L2/L3/L4 QoS και IGMP
-IPv6: Υποστήριξη IPv6 με διπλή στοίβα IPv4/IPv6, εντοπισμός MLD, ανακάλυψη γειτονικού IPv6.

Τεχνικά χαρακτηριστικά
Standards and Protocols: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x
Interface: Θύρες 24x 10/100/1000 Mbps RJ45 (Αυτόματη διαπραγμάτευση/Αυτόματο MDI/MDIX), 4x Gigabit SFP Slots
Network Media:
-10BASE-T: Καλώδιο UTP κατηγορίας 3, 4, 5 (μέγιστο 100m)
-100BASE-TX / 1000Base-T: Καλώδιο UTP κατηγορίας 5, 5e ή παραπάνω (μέγιστο 100m)
-1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Quantity: 2
PoE+ Ports(RJ45): Standard: συμβατό με 802.3at / af, Θύρες PoE+: 24 θύρες, Τροφοδοσία: 250 W
Dimensions(WxDxH): 440 x 220 x 44mm
Mounting: Rack Mountable
Max Power Consumption: 294.7 W (220 V/50 Hz) (με 250 W PD συνδεδεμένο)
Max Heat Dissipation: 1005.66 BTU/hr (220 V/50 Hz) (με 250 W PD συνδεδεμένο)
Bandwidth/Backplane: 56Gbps
Packet Forwarding Rate: 41.7 Mpps
MAC Address Table: 8K
Packet Buffer Memory: 4.1 Mbit
Jumbo Frame: 9 KB

Περιεχόμενα συσκευασίας
JetStream Smart Switch TL-SG2428P
Power Cord
Quick Installation Guide
Rackmount Kit
Rubber Feet

ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ
http://www.tp-link.gr/support-contact.html
Επικοινωνία: +30 210 6148834
Χρέωση: Αστική, αναλόγως τον πάροχο και την προέλευση κλήσης
Email: support.gr@tp-link.com
Ωράριο Λειτουργίας: Δευτέρα με Παρασκευή, 09:00 – 17.30 (πλην επίσημων αργιών)

Επιπλέον πληροφορίες
Βάρος4,865 kg
Διαστάσεις53,0 × 10,0 × 33,5 cm
Κατασκευαστής

Ταχύτητα

Θύρες LAN

Επιπλέον χαρακτηριστικά

Εγγύηση

1188 μήνες

barcode

6935364030650

Εταιρία

Εταιρία

TP-LINK

Αξιολογήσεις (0)

Αξιολογήσεις

Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.

Κάνετε την πρώτη αξιολόγηση για το προϊόν: “TP-LINK JetStream smart switch TL-SG2428P, 24-Port PoE+, 4x SFP, Ver 4.0”

Δωρεάν μεταφορικά άνω των 80€

Καλέστε μας στο τηλ. 210 3000 444

Email για ότι χρειαστείς

TP-LINK JetStream smart switch TL-SG2428P, 24-Port PoE+, 4x SFP, Ver 4.0

Διαθέσιμο, Αποστολή 2-3 ημέρες

Στo Pricetag.gr χρησιμοποιούμε Cookies για την καλύτερη περιήγηση και εμπειρία σου και για τη βελτίωση των λειτουργιών του site. Κάνοντας «κλικ» στο κουμπί «Accept», αποδέχεσαι τη χρήση όλων των cookies