TP-LINK JetStream switch TL-SG2210MP, 10-Port Gigabit, 8x PoE+, Ver. 4.0

219,00 

Διαθέσιμο, Αποστολή 2-3 ημέρες

100 % Ασφάλεια αγορών

Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.

vivawallet pay icons

Κωδικός προϊόντος: TL-SG2210MP Κατηγορίες: , ,
  • Δωρεάν μεταφορικά σε παραγγελίες άνω των 80€
  • Τηλεφωνικές παραγγελίες στο 210 3000 444
  • Customers rate 9.2/10

5 από 10 reviews shopflix partner

TP-LINK JetStream switch TL-SG2210MP, 10-Port Gigabit, 8x PoE+, Ver. 4.0

Περιγραφή

TP-LINK JetStream switch TL-SG2210MP, 10-Port Gigabit, 8x PoE+, Ver. 4.0

Το TL-SG2210MP είναι ένα switch επαγγελματικών προδιαγραφών που εξοπλίζεται με 8 θύρες δικτύου PoE+ και 2 θύρες SFP με ταχύτητες 10/100/1000Mbps.
Είναι πλήρως συμβατό με συσκευές όπως κάμερες IP, access points, τηλέφωνα IP, υπολογιστές, εκτυπωτές και IPTV.
Είναι ενσωματωμένο στην πλατφόρμα Omada Network Defined Networking (SDN) που σας επιτρέπει 100% κεντρική διαχείριση cloud όλων των ενσωματωμένων συσκευών δικτύου όπως access points, switches και gateways μέσω της εφαρμογής Omada.

-8x θύρες RJ45 PoE+ 10/100/1000Mbps & 2 θύρες Gigabit SFP
-Υποστηρίζει συνολική ισχύ PoE έως 150W
-IP-MAC-Port-VID Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm Control, DHCP Snooping, 802.1X, Radius Authentication που σας παρέχουν ισχυρές στρατηγικές ασφαλείας
-L2/L3/L4 QoS και IGMP snooping βελτιστοποιούν την εφαρμογή φωνής και βίντεο
-Τοποθέτηση σε rack
-Ενσωματωμένο στην πλατφόρμα Omada SDN για κεντρική διαχείριση cloud

Συμβατή Εφαρμογή: TP-Link Omada

APP για Android συσκευή
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tplink.omada

APP για iOS συσκευή
https://apps.apple.com/app/tp-link-omada/id1327615864

Τεχνικά χαρακτηριστικά
HARDWARE FEATURES
Standards and Protocols: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Interface: Θύρες 8x 10/100/1000 Mbps RJ45, όλες υποστηρίζοντας PoE + (Αυτόματη διαπραγμάτευση/Αυτόματο MDI/MDIX), Υποδοχές SFP 2x 100/1000 Mbps
Network Media: 10BASE-T: Καλώδιο UTP/STP κατηγορίας 3, 4, 5 (μέγιστο 100m), 100BASE-TX / 1000Base-T: Καλώδιο UTP/STP κατηγορίας 5, 5e ή παραπάνω (μέγιστο 100m), 100BASE-FX: MMF, SMF, 1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Quantity: 1
Physical Security Lock: Ναι
Power Supply: 100-240V AC, 50/60Hz
PoE+ Ports(RJ45): Standard: συμβατό με 802.3at/af, Θύρες PoE +: 8 θύρες, Τροφοδοσία: 150 W
PoE Ports (RJ45): Standard: 802.3at/af compliant, PoE+ Ports: 8 Ports, PoE Power Budget: 150 W
Dimensions (WxDxH): 294 x 180 x 44 mm
Mounting: Rackmount/Desktop
Max Power Consumption: 12,2 W (110 V / 60 Hz χωρίς συνδεδεμένο PD), 173,9 W (110 V / 60 Hz με 150 W PD συνδεδεμένο)
Max Heat Dissipation: 12,2 W (110 V / 60 Hz χωρίς συνδεδεμένο PD), 173,9 W (110 V / 60 Hz με 150 W PD συνδεδεμένο)

PERFORMANCE
Switching Capacity: 20 Gbps
Packet Forwarding Rate: 14.9 Mpps
MAC Address Table: 8K
Packet Buffer Memory: 4.1 Mbit
Jumbo Frame: 9 KB

MANAGEMENT
Omada App: Ναι
Centralized Management: Omada Cloud-Based Controller, Omada Hardware Controller (OC300), Omada Hardware Controller (OC200), Omada Software Controller
Cloud Access: Ναι (Μέσω OC300, OC200, Omada Cloud-based Controller ή Omada Software Controller)
Zero-Touch Provisioning: Yes. Requiring the use of Omada Cloud-Based Controller (Supported by TL-SG2210MP v1, v3 and above, while is not supported by TL-SG2210MP v2)
Management Features: Web-based GUI, Command Line Interface (CLI) through telnet, SNMPv1/v2c/v3, SNMP Trap/Inform, RMON (1,2,3,9 groups), SDM Template, DHCP/BOOTP Client, Dual Image, Dual Configuration, CPU Monitoring, Cable Diagnostics, EEE, SNTP, System Log

Περιεχόμενα συσκευασίας
Switch TL-SG2210MP
Καλώδιο τροφοδοσίας
Rackmount σετ
Οδηγός εγκατάστασης

ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ
http://www.tp-link.gr/support-contact.html
Επικοινωνία: +30 210 6148834
Χρέωση: Αστική, αναλόγως τον πάροχο και την προέλευση κλήσης
Email: support.gr@tp-link.com
Ωράριο Λειτουργίας: Δευτέρα με Παρασκευή, 09:00 – 17.30 (πλην επίσημων αργιών)

Επιπλέον πληροφορίες
Βάρος2,326 kg
Διαστάσεις40,0 × 25,0 × 8,0 cm
Κατασκευαστής

Ταχύτητα

Θύρες LAN

Επιπλέον χαρακτηριστικά

Εγγύηση

1180 μήνες

barcode

6935364030674

Εταιρία

Εταιρία

TP-LINK

Αξιολογήσεις (0)

Αξιολογήσεις

Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.

Κάνετε την πρώτη αξιολόγηση για το προϊόν: “TP-LINK JetStream switch TL-SG2210MP, 10-Port Gigabit, 8x PoE+, Ver. 4.0”

Δωρεάν μεταφορικά άνω των 80€

Καλέστε μας στο τηλ. 210 3000 444

Email για ότι χρειαστείς

TP-LINK JetStream switch TL-SG2210MP, 10-Port Gigabit, 8x PoE+, Ver. 4.0

Διαθέσιμο, Αποστολή 2-3 ημέρες

100 % Ασφάλεια αγορών

Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.

vivawallet pay icons

Στo Pricetag.gr χρησιμοποιούμε Cookies για την καλύτερη περιήγηση και εμπειρία σου και για τη βελτίωση των λειτουργιών του site. Κάνοντας «κλικ» στο κουμπί «Accept», αποδέχεσαι τη χρήση όλων των cookies