TP-LINK JetStream switch TL-SG2210P, 10-Port Gigabit, 8x PoE+, Ver. 5.0

165,00 

Διαθέσιμο, Αποστολή 2-3 ημέρες

100 % Ασφάλεια αγορών

Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.

vivawallet pay icons

Κωδικός προϊόντος: TL-SG2210P Κατηγορίες: , ,
  • Δωρεάν μεταφορικά σε παραγγελίες άνω των 80€
  • Τηλεφωνικές παραγγελίες στο 210 3000 444
  • Customers rate 9.2/10

5 από 10 reviews shopflix partner

TP-LINK JetStream switch TL-SG2210P, 10-Port Gigabit, 8x PoE+, Ver. 5.0

Περιγραφή

TP-LINK JetStream switch TL-SG2210P, 10-Port Gigabit, 8x PoE+, Ver. 5.0

Το TL-SG2210P είναι ένα switch επαγγελματικών προδιαγραφών που εξοπλίζεται με 8 θύρες δικτύου PoE+ και 2 θύρες SFP με ταχύτητες 10/100/1000Mbps.
Είναι πλήρως συμβατό με συσκευές όπως κάμερες IP, access points, τηλέφωνα IP, υπολογιστές, εκτυπωτές και IPTV.
Είναι ενσωματωμένο στην πλατφόρμα Omada Network Defined Networking (SDN) που σας επιτρέπει 100% κεντρική διαχείριση cloud όλων των ενσωματωμένων συσκευών δικτύου όπως access points, switches και gateways μέσω της εφαρμογής Omada.

-8x θύρες RJ45 PoE+ 10/100/1000Mbps & 2 θύρες Gigabit SFP
-Υποστηρίζει συνολική ισχύ PoE έως 61W
-IP-MAC-Port-VID Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm Control, DHCP Snooping, 802.1X, Radius Authentication που σας παρέχουν ισχυρές στρατηγικές ασφαλείας
-L2/L3/L4 QoS και IGMP snooping βελτιστοποιούν την εφαρμογή φωνής και βίντεο
-WEB/CLI, SNMP & RMON προσφέρουν άφθονα χαρακτηριστικά διαχείρισης
-Ανθεκτικό μεταλλικό σώμα & σχεδιασμός χωρίς ανεμιστήρα για αθόρυβη λειτουργία
-Επιτραπέζια ή επιτοίχια τοποθέτηση
-Ενσωματωμένο στην πλατφόρμα Omada SDN για κεντρική διαχείριση cloud

Συμβατή Εφαρμογή: TP-Link Omada

APP για Android συσκευή
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tplink.omada

APP για iOS συσκευή
https://apps.apple.com/app/tp-link-omada/id1327615864

Τεχνικά χαρακτηριστικά
HARDWARE FEATURES
Standards and Protocols: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x
Interface: 8 θύρες 10/100/1000Mbps RJ45, 2 1000Mbps υποδοχές SFP (Αυτόματη διαπραγμάτευση/Αυτόματο MDI/MDIX)
Network Media: 10BASE-T: Καλώδιο UTP κατηγορίας 3, 4, 5 (μέγιστο 100m) / 100BASE-TX/1000Base-T: Καλώδιο κατηγορίας UTP κατηγορίας 5, 5e ή παραπάνω (μέγιστο 100m) / 1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Quantity: Χωρίς ανεμιστήρα
Power Supply: 100 ~ 240VAC, 50 / 60Hz, Εξωτερικός προσαρμογέας ισχύος (Έξοδος: 53.5VDC / 1.31A)
Power Consumption: 10,3 W (220 V / 50 Hz) (χωρίς σύνδεση PD), 74,4 W (220 V / 50 Hz) (με 61 W PD συνδεδεμένο), PoE Ports (RJ45), Πρότυπο: 802.3af / at compliant, Θύρες PoE: 8 θύρες, Τροφοδοσία: 61 W
Dimensions (WxDxH): 209 x 126 x 26mm
Mounting: Desktop / Wall-Mounting
Max Power Consumption: V3.2: 76.5 W (220 V/50 Hz) (with 61 W PD connected); 10.3 W (220 V/50 Hz) (no PD connected), V4: 74.4 W (220 V/50 Hz) (with 61 W PD connected), V5: 77.8 W (110 V/60 Hz) (with 61 W PD connected)
Max Heat Dissipation: V3.2: 261.02 BTU/hr (220 V/50 Hz) (with 61 W PD connected); 35.14 BTU/hr (220 V/50 Hz) (no PD connected), V4: 253.89 BTU/hr (220 V/50 Hz) (with 61 W PD connected), V5: 265.3 BTU/hr (110 V/60 Hz) (with 61 W PD connected)

PERFORMANCE
Switching Capacity: 20 Gbps
Bandwidth/Backplane: 20 Gbps
Packet Forwarding Rate: 14.88 Mpps
MAC Address Table: 8K
Packet Buffer Memory: 4.1 Mbit
Jumbo Frame: 9 KB

MANAGEMENT
Omada App: Yes
Centralized Management: Omada Hardware Controller (OC300), Omada Hardware Controller (OC200), Omada Software Controller
Cloud Access: Yes (Through OC300, OC200, or Omada Software Controller)
Zero-Touch Provisioning: Yes. Requiring the use of Omada Cloud-Based Controller (Supported by TL-SG2210P v3.2, v5 and above, while is not supported by TL-SG2210P v4)
Management Features: Web-based GUI, Command Line Interface (CLI) through telnet, SNMPv1/v2c/v3, SNMP Trap/Inform, RMON (1,2,3,9 groups), SDM Template, DHCP/BOOTP Client, Dual Image, Dual Configuration, CPU Monitoring, Cable Diagnostics, EEE, SNTP, System Log

Περιεχόμενα συσκευασίας
Switch TL-SG2210P
Τροφοδοτικό
Οδηγός εγκατάστασης

ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ
http://www.tp-link.gr/support-contact.html
Επικοινωνία: +30 210 6148834
Χρέωση: Αστική, αναλόγως τον πάροχο και την προέλευση κλήσης
Email: support.gr@tp-link.com
Ωράριο Λειτουργίας: Δευτέρα με Παρασκευή, 09:00 – 17.30 (πλην επίσημων αργιών)

Επιπλέον πληροφορίες
Βάρος1,450 kg
Διαστάσεις31,5 × 7,0 × 24,0 cm
Κατασκευαστής

Ταχύτητα

Θύρες LAN

Επιπλέον χαρακτηριστικά

Εγγύηση

1180 μήνες

barcode

6935364030698

Εταιρία

Εταιρία

TP-LINK

Αξιολογήσεις (0)

Αξιολογήσεις

Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.

Κάνετε την πρώτη αξιολόγηση για το προϊόν: “TP-LINK JetStream switch TL-SG2210P, 10-Port Gigabit, 8x PoE+, Ver. 5.0”

Δωρεάν μεταφορικά άνω των 80€

Καλέστε μας στο τηλ. 210 3000 444

Email για ότι χρειαστείς

TP-LINK JetStream switch TL-SG2210P, 10-Port Gigabit, 8x PoE+, Ver. 5.0

Διαθέσιμο, Αποστολή 2-3 ημέρες

100 % Ασφάλεια αγορών

Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.

vivawallet pay icons

Στo Pricetag.gr χρησιμοποιούμε Cookies για την καλύτερη περιήγηση και εμπειρία σου και για τη βελτίωση των λειτουργιών του site. Κάνοντας «κλικ» στο κουμπί «Accept», αποδέχεσαι τη χρήση όλων των cookies